SO Soest
SO Soest
Winst op TOV

Winst op TOV

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Eten bij Proef is altijd een smakelijke verrassing

Dinsdag 09 oktober 2018

Proef is de naam. Een naam voor een onderneming die de lading zeker dekt. De reflex om te proeven krijgt de verslaggever bij binnenkomst in het sfeervolle restaurant aan de Burgemeester Grothestraat 6A. Een vitrine met onder meer buitenlandse en binnenlandse kazen, tapasgerechten en diverse mediterrane vleeswaren en een open keuken waar een enthousiast team allerlei gerechten bereidt trekken de aandacht. De bezoeker ziet verse groenten, huisgemaakte sauzen en personeel dat zichtbaar plezier in het werk heeft. Het is duidelijk; wij zijn hier in een echte speciaalzaak.

Frank van de Grift is in 2009 gestart met Proef. ,,Volgend jaar pakken wij uit met ons tienjarig jubileum”. De onderneming is onder zijn leiding geëvolueerd van een delicatessenwinkel tot een restaurant (met zonnig terras) en cateraar van speciale gerechten. (Sinds kort zijn daar de activiteiten van Alpha Catering bijgekomen). ,,Wij hebben hier binnen een warme sfeer gecreëerd met veertig zitplaatsen. Buiten hebben wij dan ook nog een ruim terras. We hebben een uitgebreide kaart en de lunch wordt vers bereid. Sinds kort tappen wij er een biertje bij. Met een pilsje of een wijntje is het eten extra lekker.”

Avondmaaltijd

Dat het concept van Proef aanslaat is te zien wanneer je ’s middags rond lunchtijd binnenstapt. Het is gezellig druk en veel werkende mensen van winkels en bedrijven in de omgeving bestellen en nuttigen hun lunch. Maar ook als de klok inmiddels zes uur heeft geslagen bevolken veel mensen de het gezellige restaurant. Wat is het geheim van dit succes?  Frank: “Wij hebben een wisselende kaart met lekkere gerechten tegen een zeer betaalbare prijs. Alles vers en je bent er live bij als je eten bereid wordt. Op het moment dat je het eten bestelt wordt het bereid. Ideaal voor het avondeten. Zie Proef als een plek waar je lekker je avondmaal kunt eten, maar waar je niet uitgebreid gaat tafelen. Onze keuken is tot 19:30 uur open.”

Nieuwe kaart

Het najaar komt eraan en dat is voor Frank en zijn team ok het moment om de kaart te wijzigen. ,,Een mooi moment om lekkere seizoensgerechten aan de kaart toe te voegen”, vertelt Frank. ,,Zo serveren wij erwtensoep met wild rookworst. Daarnaast staat een broodje met truffel-burrata op het menu en kunnen onze gasten zich verheugen op de eendenborst met verse vijgen. Dit is maar een greep uit de vele nieuwe gerechten die op onze kaart te vinden zijn. Elke week staat er bovendien een andere stamppot op het menu. Om je een voorbeeld te geven: vandaag serveren wij zuurkool stamppot met gekonfijte eendenbout en volgende week hebben we spruitjesstamppot met kip cordonbleu. Wij noemen het een stamppot met een twist.  Elke week staat er wel iets verrassends op het menu. Natuurlijk kan men het eten mee naar huis nemen. Ik adviseer wel dat de maaltijd bij thuiskomst meteen genuttigd wordt. Ons eten is niet geschikt om in de magnetron op te warmen. Wij verkopen vers eten en geen magnetronmaaltijden.”

Proef is te vinden op de Burgemeester Grothestraat 6A

Telefoon: 035 – 694 05 93
E-mail: info@vandegriftcatering.nl
Website: www.proef-soest.nl

Tekst en foto: Peter Beijer


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 5 april 14:30 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 12 april 14:30 uur
SO Soest - Terschuurse Boys Zaterdag 3 mei 15:00 uur  
Olympia - SO Soest Zaterdag 10 mei 14:30 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Veleka Logistics
Smorenburg
Jager Bokdam De Visser
Soester Duinen Restaurant
Bres advocaten
Boshuizen Hoveniers
Smurfit Kappa
Bowling Overhees
Biofutura
Orthodontie Eemland
Zwart Mul
Hagen VakantieXperts
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Auto smeeing
Boedelz
hopman zeevis spakenburg
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Lex Verkley Banketbakkerij
Personal Fitness
Reijerse
RZ techniek
bouwbedrijf van den hengel
Lijf en visie
Dijkstra
Topkids
Hekwerk Soest
Scholten Jasmijn bloemen & planten
WeFulfil
De eetvilla
Mekenkamp Bouwbedrijf
BIN System
MidCoat
Handel schothorst
HD security
Bike totaal
Mega Tegels
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
De Jong accountants
Intersport van Dam
Brouwer systeemplafonds
PA van den Dijssel
Van Ellen Slaapspecialist
FR Schilderwerken
Buijs Regiomakelaars
Yourlease
Van de Ven for Office & More
De Staelenhoef
Reto
ING
JeeGee Vastgoed
Krijkamp Den Oude
Hoogt
Heineken

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88