SO Soest
SO Soest
Winst op TOV

Winst op TOV

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Optimum voor ontwikkeling en groei van ondernemers en ondernemingen

Woensdag 19 juni 2019

,,Is er een plan? Is er een team? Werkt het team aan het plan?”

Barend de Zoete is een bedrijvig man. Dagelijks is hij in de weer met het ontwikkelen en begeleiden van mensen. Dat doe hij privé en zakelijk. De link met SO Soest bijvoorbeeld. Hij diende de club als leider, scheidsrechter, bestuurslid en inmiddels is Barend een aantal jaar de voorzitter van de sponsorcommissie van de blauwwitten. ,,Leuk werk”, zegt Barend. ,,Contact met ondernemers die graag iets willen doen voor de vereniging, maar daar ook iets voor terugverwachten. Dat doen wij door het organiseren van netwerkbijeenkomsten, een golfdag en allemaal aantrekkelijke randvoorwaarden.”

Bram Bartels Toernooi
Dan gaat de telefoon. Een collega-commissielid van het Bram Bartels Toernooi aan de andere kant van de lijn. De laatste plooien voor het evenement worden even gladgestreken. ,,Voor de elfde keer organiseren wij dit toernooi voor bijzondere mensen. Wij noemen dit toernooi het leukste G-toernooi van Nederland. Elk jaar is dit weer een happening waarin wij onze vriend Bram eren.”

De werkzaamheden van Barend, die ook zitting heeft in de RvC van Rabobank Amersfoort Eemland, sluiten perfect aan bij zijn bedrijf Optimum. ,,Bij Optimum heb ik contact met ondernemers, ik zorg ervoor dat zij zich ontwikkelen en dat hun onderneming kan groeien. Mijn dienstverlening is te verdelen in drie hoofdstukken: performanceverbetering, directieadvies en participatie.”

Bijzonder verhaal
Het verhaal achter Optimum is bijzonder. Vijf jaar geleden startte Barend met het door hem zelf ontwikkelde Optimummodel.,,In een MKB-onderneming wordt dagelijks hard gewerkt. Een ondernemer vindt vaak niet de tijd om overzicht te creëren, inzicht te verkrijgen en focus aan te brengen. Met het Optimumbedrijfsmodel leer ik ondernemers vanaf afstand en met een completer beeld naar hun onderneming kijken.”

De klant vertelt
Ondernemer Remco de Vries weet uit ervaring hoe de het Optimummodel werkt. Hij vertelt: ,,In 2009 startte ik CRI, mijn eerste bedrijf. CRI groeide in acht jaar tijd naar honderd man personeel. De groei ging hard en daarom zocht en vond ik ondersteuning bij Barend. Ik zocht niet alleen iemand om mee te sparren, maar ook voor helder advies. Mij werd duidelijk gemaakt dat ik een betere focus nodig had en dat ik mij moest oriënteren op duidelijke stappen in mijn bedrijf. Door zijn interventie en onderzoeken met behulp van het Optimummodel werd de bedrijfsvoering ook voor onze klanten en het personeel helder. De prestaties verbeterden dankzij het inzicht op de omzetresultaten en de kosten. De kans van slagen van projecten valt nu goed te voorspellen.”

Barend herkent de woorden van zijn klant. ,,Doordat Remco nu stuurt op feiten en cijfers is hijzelf, maar ook zijn onderneming ‘in control’. Na de interventie met behulp van het Optimummodel kwam het besef dat ondernemen nog beter kan. Een ondernemer kan een plan maken en een team hebben. Maar de aansluiting moet er zijn. Die spiegel hou ik voor. Is er een plan? Is er een team? Werkt het team aan het plan?”

“Uiteraard ben ik altijd bereid om vrijblijvend bij de klant of een toekomstige klant een presentatie van het Optimummodel te geven.”

Meer informatie https://www.optimumbm.nl/

Tekst:Peter Beijer

Foto: Reto Internetburo

 

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 5 april 14:30 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 12 april 14:30 uur
SO Soest - Terschuurse Boys Zaterdag 3 mei 15:00 uur  
Olympia - SO Soest Zaterdag 10 mei 14:30 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

De Jong accountants
Bike totaal
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Intersport van Dam
Buijs Regiomakelaars
Zwart Mul
PA van den Dijssel
Lex Verkley Banketbakkerij
Van de Ven for Office & More
De eetvilla
WeFulfil
Bres advocaten
FR Schilderwerken
Veleka Logistics
Soester Duinen Restaurant
Personal Fitness
Heineken
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Reto
Smurfit Kappa
Jager Bokdam De Visser
MidCoat
Handel schothorst
BIN System
Biofutura
Hagen VakantieXperts
Hoogt
Mekenkamp Bouwbedrijf
RZ techniek
Boedelz
Yourlease
JeeGee Vastgoed
Krijkamp Den Oude
hopman zeevis spakenburg
Brouwer systeemplafonds
Mega Tegels
Hekwerk Soest
Lijf en visie
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Topkids
Van Ellen Slaapspecialist
Boshuizen Hoveniers
ING
Bowling Overhees
HD security
Reijerse
Dijkstra
De Staelenhoef
bouwbedrijf van den hengel
Auto smeeing
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Orthodontie Eemland
Smorenburg

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88