SO Soest
SO Soest
Winst op TOV

Winst op TOV

JO10-1 Team van de Week

JO10-1 Team van de Week

Blauw
JO10-Geel kampioen

JO10-Geel kampioen

Blauw2
Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd

Veel plezier bij Nieuwjaarswedstrijd 

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Sponsoring voor SO Soest zaterdag 2

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

P.A. van den Dijssel – ouderwets en professioneel loodgieterswerk

Woensdag 10 februari 2021

‘Problemen lossen wij zo snel mogelijk op’

Energietransitie vult de agenda’s van bedrijven en overheden. Alternatieve en duurzame energie moeten binnen een aantal decennia de energievoorziening via fossiele brandstoffen vervangen. Voor Installatiebedrijf P.A. van den Dijssel is de transitie ‘a part of the business’. Bartjan van den Dijssel glimlacht: ,,Ons bedrijf is al zo oud, dat wij de transitie van kolen naar gas hebben meegemaakt. Vervolgens kregen we centrale verwarming en Hr-ketels. Vanaf 1965 zijn wij een loodgietersbedrijf.”

Isoleren en controleren
Peter vult aan: ,,Als je de historie van ons bedrijf nader onderzoekt dat kom je tot de conclusie dat ambachtelijk werk altijd vooraan heeft gestaan in ons bedrijf. We doen waar we goed in zijn; namelijk het leveren van kwaliteit voor loodgieters-, fitterswerk, installatie van sanitair én het creëren van energiebesparing. Vooral dat laatste is essentieel. We kunnen wel allerlei alternatieve manier van energieopwekking verzinnen, maar het is nóg duurzamer om minder energie te verbruiken. Door het isoleren van de woning kan je al zo veel besparen. Wij zorgen voor tijdige controle van de Cv-ketel. Een goedwerkende ketel verbruikt tenslotte minder energie.”

Comfort in een goed geïsoleerde woning. De herkenbare blauwe bussen van Van den Dijssel rijden dagelijks door Soest om klanten van service te voorzien. ,,De korte lijnen in ons bedrijf werken nauw en efficiënt samen”, vertelt Bartjan. ,,Wij begrijpen heel goed dat het vervelend is als een ketel geen warm water meer geeft of als een radiator lekt. Dat moet zo snel mogelijk opgelost worden. Veelal wordt gesproken over service wanneer wij dit snel oplossen, maar wij vinden dit gewoon een vanzelfsprekende taak van onze onderneming. Wij zijn ervoor om je niet in de kou te laten zitten.”

Bij de tijd
Peter en Bartjan benadrukken dat het ambachtelijke bedrijf ondanks de klinkende historie wel meegaat met de tijd. Bartjan: ,,Het is aan  ons om op ontwikkelingen in te spelen en met onze kennis bij te blijven. Met duurzame oplossingen kan veel bespaard worden. Het loont bovendien om de huidige cv-installatie te optimaliseren en natuurlijk zorgen wij via ons onderhoudscontract voor een goed werkende ketel. Dat is belangrijk; ook voor de veiligheid. Overigens: het plaatsen en onderhouden van een ketel is alleen toegestaan aan bedrijven die daarvoor gecertificeerd zijn.”

Peter: ,,Natuurlijk blijven wij het bedrijf van het ouderwetse en professionele loodgieterswerk. Met onze ervaring en aanwezig vakmanschap lopen wij aardig voor ten opzichte van andere bedrijven. Zo leveren wij al decennialang maatwerk voor dakgoten en dakbedekking. Wij staan graag klaar voor onze klanten. De lijntjes zijn kort en wij hebben de kennis, de kunde en het vakmanschap.”

P.A. van den Dijssel
Laanstraat 34 A Soest
Telefoon: 035 – 601 24 72
Internet: www.dijsselbv.nl

Tekst: Peter Beijer
Foto: Jan Frommink


Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Loosdrecht - SO Soest Zaterdag 5 april 14:30 uur
Hoevelaken - SO Soest Zaterdag 12 april 14:30 uur
SO Soest - Terschuurse Boys Zaterdag 3 mei 15:00 uur  
Olympia - SO Soest Zaterdag 10 mei 14:30 uur
Saestum - SO Soest Zaterdag 17 mei 14:30 uur
SO Soest - VVZA Zaterdag 24 mei 14:30 uur
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Bres advocaten
hopman zeevis spakenburg
De eetvilla
Biofutura
Lex Verkley Banketbakkerij
Topkids
Mekenkamp Bouwbedrijf
Hoogt
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Jager Bokdam De Visser
Reto
De Staelenhoef
Zwart Mul
Handel schothorst
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Yourlease
JeeGee Vastgoed
Hagen VakantieXperts
PA van den Dijssel
Hekwerk Soest
Van de Ven for Office & More
RZ techniek
Mega Tegels
Intersport van Dam
bouwbedrijf van den hengel
Dijkstra
Veleka Logistics
Boedelz
Smorenburg
Bike totaal
ING
Personal Fitness
Boshuizen Hoveniers
Reijerse
HRM MKB Juridisch & Organisatie advies
Buijs Regiomakelaars
Soester Duinen Restaurant
BIN System
MidCoat
WeFulfil
Krijkamp Den Oude
Lijf en visie
Orthodontie Eemland
FR Schilderwerken
Heineken
Bowling Overhees
Auto smeeing
HD security
Brouwer systeemplafonds
Smurfit Kappa
De Jong accountants
Van Ellen Slaapspecialist

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 75 29 of 035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88